Forlaget EgoLibris

Tlf. +45 86 51 19 00
Mail: info@egolibris.com
CVR. nr. 39919494

 

Allerød

Allerødvej 30, 3450 Allerød

 

Skanderborg

Kongefolden 32, 8660 Skanderborg

Louise Langhoff Koch

Louise Langhoff Koch

Forlægger og salgsansvarlig

Silja Kiel Røed

Silja Kiel Røed

Webredaktør
+45 86 51 19 00
silja@egolibris.com

Heidi Olesen

Heidi Olesen

Projektleder og koordinator
+45 86 51 19 00
heidi@egolibris.com

Fanny Menaka Dons

Fanny Menaka Dons

Koordinator

Camilla Legaard Jacobsen

Camilla Legaard Jacobsen

Pr-medarbejder

Isabel Søndergaard

Isabel Søndergaard

Forlægger og grafisk designer

Signe Borup

Signe Borup

PR og marketing
+45 86 51 19 00
signe@egolibris.com

Christian Sand

Christian Sand

Forlægger
+45 86 51 19 00
christian@egolibris.com

Emil Christensen

Emil Christensen

Redaktør

Mikael Strøm Eriksen

Mikael Strøm Eriksen

Forlægger
+45 44 12 94 62
mikael@egolibris.com

Jan Bagge-Nielsen

Jan Bagge-Nielsen

Redaktør, korrektur og webredaktør
+45 86 51 19 00
jan@egolibris.com

Tilmeld dig vores nyhedsbrev